Hlavní navigace

Pouze za jednu korunu* do Londýna

Německo a Británie láká cestující. Ryanair, největší evropská nízkonákladová letecká společnost znovu dostála svému jménu.

Sdílet

Právě nyní byly sníženy ceny. Přesně čtyři týdny před otevřením nových linek z Prahy, přišly irské aerolinky s výjimečnou nabídkou.

Společnost Ryanair je dobře známá svými nízkými náklady a my chceme, aby z toho těžili také cestující z Prahy a jejích spádových oblastí, řekla nová manažerka Ryanair pro český trh Anja Seugling. Tři z našich nových letů z Prahy jsou právě nabízeny v této nevídané nabídce a mohou být zabukovány za neuvěřitelnou cenu 1,– Kč na www.ryanair.com. Tato nabídka již zahrnuje veškeré poplatky a je platná pro lety do/z Birminghamu, East-Midlands a Frankfurt-Hahn v období od 15. října do 16. prosince 2008, které budou zabukované do nedělní půlnoci. Proto připomínám, že všichni cestující by si měli urychleně kliknout na www.ryanair.com. Díky tomu si opravdu mohou užít Frankfurt v Německu, Birmingham a East-Midlands v Anglii, stejně jako mnoho dalších destinací, které jsou dosažitelné z našich letišť Hahn a Stansted, a to pohodlně, jednoduše a především levně.

Více informací: www.ryanair.com.

* včetně letištních poplatků a tax

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).