Hlavní navigace

Poštovní spořitelna přináší podzimní turné Arakain

Kapela Arakain se vydává na dvouměsíční podzimní Space tour, během kterého svým fanouškům představí první ochutnávky skladeb z nového CD. Turné, jehož hlavním partnerem je Poštovní spořitelna, se rozjede 24. října v Seči u Blovic a skončí 20. prosince ve Spáleném Poříčí.

Sdílet

ARAKAIN SPACE TOUR je jedna z mnoha kulturních akcí, které Poštovní spořitelna podporuje. Dále jsme hlavním partnerem turné skupiny Horkýže Slíže, navíc se můžete těšit na CHINASKI SPACE TOUR 2008 se speciálním hostem Davidem Kollerem, které začne 21. října, nabídl přehled nejbližších akcí manažer marketingové komunikace Poštovní spořitelny Martin Orság.

Tyto aktivity úzce souvisí se zaměřením Poštovní spořitelny na mladou klientelu. Evidujeme okolo 180 tisíc účtů mladých lidí, kterým se snažíme kromě služeb nabízet i zábavu, doplnil Orság. Tomu skvěle slouží značka pro mladé „Space“, která zastřešuje všechny aktivity mladých lidí.

Portál www.i-space.cz nabízí návštěvníkům nepřeberné možnosti internetové zábavy – ať už jde o film, hudbu nebo přehledy sportovních a kulturních akcí. Poštovní spořitelna také například podporuje celorepublikové vyhledávání mladých rockových kapel Rock Space, a pomohla vzniknout mnoha českým filmům – namátkou Snowboarďáci, Pusinky či nejnověji Tobruk.

Fanoušci Arakainu se díky Poštovní spořitelně mohou těšit na skvělý hudební zážitek a také na zbrusu novou scénu podpořenou kvalitními světly. Na podzimní turné navíc na jaře naváže vydání nové desky a další šňůra koncertů po ČR, Slovensku a Polsku. Kompletní přehled akcí podporovaných Poštovní spořitelnou najdete na webových stránkách www.i-space.cz.

Podzimní ARAKAIN SPACE TOUR 2008

24.10. Seč u Blovic
25.10. Mrákov u Domažlic
27.10. Kožlany
14.11. Děčín
15.11. Horní Slavkov
16.11. Albrechtice nad Vltavou
21.11. Prachatice
22.11. Ústí nad Orlicí
13.12. Praha
20.12. Spálené Po­říčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).