Hlavní navigace

Poštovní spořitelna prezentuje svůj unikátní program Handicap na veletrhu Pragomedica

V těchto dnech probíhá na pražském Výstavišti veletrh Pragomedica 2005. Letošního ročníku se účastní i Poštovní spořitelna, která svou prezentaci spojila s výrobním družstvem invalidů Ergotep, se kterým již delší dobu spolupracuje. Na základě této spolupráce vznikl také jedinečný finanční produkt pro zdravotně postižené – program Handicap k postžirovému účtu Poštovní spořitelny.

Sdílet

Tento program jsme uvedli na trh teprve v únoru tohoto roku, ale již jsme založili více než 6 300 ks. Toto číslo překonalo naše očekávání, navíc o program Handicap je ze strany postižených spoluobčanů stále větší zájem hodnotí dosavadní úspěšnost Handicapu ředitel řízení obchodní sítě Poštovní spořitelny pan Miroslav Seidl. Myslím, že oceňují především jeho dostupnost a velmi nízké poplatky. Založit tento účet mohou totiž i z domova s pomocí poštovní doručovatelky. K jeho ovládání pak často využívají elektronického bankovnictví, které v případě zájmu zřídíme i vedeme zdarma dodává Seidl

Handicap je úspěšně prezentován a také přímo nabízen zájemcům na zmíněném veletrhu Pragomedica 2005. Tento veletrh se každoročně stává místem setkání výrobců, dovozců a prodejců pomůcek pro zdravotně postižené s občany, kteří je potřebují a užívají, spolu s těmi, kdo v konečném závěru hradí, předepisují a schvalují jejich používaní. Předcházející ročník veletrhu navštívilo 16.724 zájemců z řad odborníků a laické veřejnosti.

Daniela Krůtová
komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).