Hlavní navigace

Poštovní spořitelna podpořila hudební talenty

[Tisková zpráva] Soutěž RGM Live Space, jejímž hlavním partnerem je Poštovní spořitelna, zná vítěze. Stala se jím skupina Model Bazaar, která tak bude moci vydat vlastní CD a natočit videoklip ke svému singlu.

Sdílet

„Jsme rádi, že můžeme partnerstvím v této soutěži pomoci začínajícím a nadějným umělcům. Získat si jméno a renomé v hudebním průmyslu je určitě velice těžké, takže každý takový projekt podporující talenty je určitě ku prospěchu. Výherci samozřejmě gratulujeme a doufáme, že o skupině Model Bazar  ještě uslyšíme,“ říká Petr Vondráček, výkonný manažer Marketingové komunikace Poštovní spořitelny.

Finálové klání se konalo 20. října v pražském Paláci Akropolis, kde šestičlenná porota, složená hudebními odborníky, vybrala vítěze. Kapela se musela prokousat několika vyřazovacími koly než se dostala na úplný vrchol.  Hostem večera byla skupina Toxique, která nedávno zahájila své podzimní turné k nové desce. 

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).