Hlavní navigace

Poštovní spořitelna otevřela v Praze nové Finanční centrum

V souvislosti s naplňováním strategie Poštovní spořitelny bylo dnes otevřeno nové Finanční centrum Poštovní spořitelny v Paláci Austria na Praze 5. Je to další krok k dosažení cíle Poštovní spořitelny – stát se do deseti let jedničkou na českém trhu pro drobnou klientelu.

Sdílet

Stávající i noví klienti mají ode dneška možnost vyřídit své finanční potřeby v novém Finančním centru Poštovní spořitelny, které sídlí v Paláci Austria ve Štefánikově ulici na Praze 5. Počet Finančních center zvýšíme v letošním roce na takřka dvojnásobek – tedy na 22. Finanční centrum v Paláci Austria je prvním z nově otevřených, další budou následovat, uvedl David Hronek, výkonný manažer Finančních center Poštovní spořitelny.

Tato Finanční centra Poštovní spořitelny nabízejí klientům poradenství a prodej sofistikovaných produktů. Rozvoj finančních center je dalším prvkem v naší snaze o vybudování multikanálové banky. Klienti si k nám na finanční centra mohou například přijít pro úvěry pro podnikatele, kreditní karty či pro hypotéky, doplnil David Hronek.

Poštovní spořitelna svým novým finančním centrem ještě zvýšila svou místní dostupnost. Zůstává tak bankou, která je přístupná na nejvíce obchodních místech – klienti mohou své finance s Poštovní spořitelnou spravovat na více než 3400 poštách a v současné době ve 13 finančních centrech Poštovní spořitelny. To je nejvíce na českém bankovním trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).