Hlavní navigace

Poštovní spořitelna naděluje

Blíží se 5. prosinec, předvečer dne oslavy svatého Mikuláše, kdy na malé nezbedy přijdou čerti a ty hodné obdaruje anděl s Mikulášem. Větší děti se zatím vyřádí v převlecích a tatínkové zapijí svátek skleničkou něčeho ostřejšího. Pohoda a spokojenost na všech stranách předznamená příchod vánočního období.

Sdílet

Jako každý rok však patří tento svátek především dětem, jejichž strach z hrůzu nahánějících čertů a pytle uhlí většinou vystřídá radost z nadílky ovoce a sladkostí. U Poštovní spořitelny však obdarujeme každého, přece jen nějaké to zlobení k životu patří a na básničce také netrváme! Místo prázdné punčochy nabízíme dárky v podobě příjemného bonusu.

„Až do 31. prosince prodlužujeme platnost akce s Chinaski zaměřené na mladé. Kdo si v uvedném termínu založí Postžiro v programu Junior, získá nové CD Chinaski 07 zdarma. Nezapomínáme ani na naše starší klienty, proto jsme se je rozhodli obdarovat benefitem v podobě vedení postžirového účtu do konce roku 2008 zdarma v případě sjednání neúčelového spotřebitelského úvěru. Podmínkou je, že klient musí o úvěr požádat do 31. prosince 2007.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).