Hlavní navigace

Poštovní spořitelna ještě více zjednoduší sazebník

[Tisková zpráva] Poštovní spořitelna jde cestou dalšího zjednodušování. I přesto, že klienti hodnotí její sazebník jako jeden z nejvíce přívětivých na trhu, se tento dokument dočká dalšího zestručnění a v nové verzi i maximální přehlednosti. „Každý tak obratem zjistí, kolik za co zaplatí,“ říká Aleš Pospíšil, ředitel Řízení segmentů Poštovní spořitelny. Nový sazebník bude platný od 24. října 2011.

Sdílet

„Era nabízí ucelené spektrum bankovních produktů. S ohledem na množství služeb, které k nim poskytujeme, bylo velice obtížné zúžit sazebník z několika stránek pouze na jednu ke každému produktu, což se v drtivě většině oddílů podařilo,“ komentuje změny Aleš Pospíšil, ředitel Řízení segmentů Poštovní spořitelny.

Podle průzkumu PS hodnotí respondenti stávající sazebník ve srovnání s konkurencí jako zdaleka nejlepší, hlavně z hlediska přehlednosti a srozumitelnosti. Celých 84 % dotázaných považuje současné nastavení rozdělení poplatků v sazebníku Poštovní spořitelny za dostatečně smysluplné pro orientaci. „Proto se toto členění objevuje i v novém sazebníku. Zaznamenali jsme ale připomínky k textaci některých položek, které považují dotazovaní za méně srozumitelnou. Vycházíme jim vstříc a pro většinu z nich jsme použili české výrazy,“ doplňuje Aleš Pospíšil.

Poštovní spořitelna je držitelem titulu Klientsky nejpřívětivější banka roku 2011 soutěže Nejlepší banka roku, kde jsou adepti hodnoceni podle nákladů na vedení účtu, sazeb, šíře poskytovaných produktů a služeb, dostupnosti či komunikace s klientem.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).