Hlavní navigace

Poštovní spořitelna boduje - 100 tisíc nových účtů od ledna 2003

Prostá statistika ukazuje, že obliba Poštovní spořitelny od počátku roku stále roste. Od ledna letošního roku si u ní zřídilo účet již 100 tisíc nových klientů! Poštovní spořitelna se vyznačuje největší dostupností na našem bankovním trhu – je na každé poště, tj. na více než 3 400 místech a klientům je k dispozici zhruba 5 500 přepážek, a nabízí také levnou variantu správy vašich financí – měsíční poplatky už od 10,- Kč. Dokáže tohle i Vaše banka?

Sdílet

Největší zájem je o postžirový program Klasik, který uzavírá více než 70% klientů. Měsíční poplatek za vedení tohoto typu účtu činí jen 19 Kč! Dalším oblíbeným programem je Senior (15% všech nových klientů), který je určen starší generaci a je k mání již za 15 Kč měsíčně.

Velký rozvoj zaznamenal také nový program Junior (7,5%). Na trhu existuje mnoho alternativ studentských účtů, ale Poštovní spořitelna se zaměřila na věkovou kategorii od 15 do 26 let bez ohledu na vzdělání. Tento program stojí mladé pouhých 10 Kč měsíčně.

Další programy Poštovní spořitelny, tj. Rodina, Plus a Elektron, se dělí o zbývajících 15 % nových klientů.

Vzhledem k tomu, že Poštovní spořitelna zahájila v polovině září půlroční poplatkové prázdniny, dá se i v nadcházejícím období předpokládat nárůst zájmu ze strany klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).