Hlavní navigace

Poštovní spořitelna dále snižuje ceny – tentokrát u účtů pro podnikatele

Poštovní spořitelna pokračuje v naplňování své agresivní obchodní strategie. Od 1. června slučuje programy podnikatelských účtů Postkonto Elektron a Postkonto Max. Za cenu nižšího programu Elektron tak podnikatelé získají služby nejvyššího programu Max.

Sdílet

Obdobně jako nabídku pro drobnou klientelu, zatraktivňuje Poštovní spořitelna i nabídku pro podnikatele. „Sloučení programů Elektron a Max přinese podnikatelům zajímavé úspory. Od 1. června je cena za vedení programu Max jen 150 Kč. V novém programu Max získají podnikatelé například roční vedení embosované platební karty zdarma, vedení Eurokonta zdarma nebo zřízení i vedení Max Homebankingu PS zdarma,“ uvedl Libor Svoboda, produktový manažer Poštovní spořitelny. Program Max se tak zařadí k nejvýhodnějším účtům pro podnikatele na českém trhu.

Podle své nové obchodní strategie se Poštovní spořitelna stále více zaměřuje na podnikatele. V letošním roce uvedla Poštovní spořitelna některé atraktivní produkty pro podnikatele, například kontokorent, který mohou získat vedle finančních center Poštovní spořitelny i na poštách.

Poštovní spořitelna je v letošním roce také hlavním partnerem soutěže Poštovní spořitelna Firma roku. Cílem této soutěže je ocenit práci podnikatelů. Soutěž je ojedinělá v tom, že bude podnikatele hodnotit podle objektivních parametrů. Vzájemná komparace podnikatelských pozic by měla být hlavním benefitem celého klání. Unikátní řešení poskytne obraz o postavení jednotlivých podnikatelů vůči konkurenci, bude ale také přínosné pro veřejnost, novináře i statistiky. Sledováním průběhu soutěže se všichni dozví o zkušenostech jiných, nových trendech, nápadech a tipech k inovacím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).