Hlavní navigace

Postkonto Poštovní spořitelny v novém kabátě

Od měsíce října přichází Poštovní spořitelna s novými programy k Postkontu – program Obec a program Neziskový sektor.

Sdílet

Postkonto, účet určený podnikatelům (živnostníkům) a všem právnickým osobám, dosud nabízel tři základní programy – Start, Elektron a Max. Poštovní spořitelna se rozhodla tuto nabídku rozšířit a vytvořila nové programy Obec a Neziskový sektor. Změnil se také program Start.

Program Neziskový sektor je určen všem spolkům, sdružením, rozpočtovým a příspěvkovým organizacím nebo také církvím a nadacím. Vzhledem k tomu, že v neziskovém sektoru jsou náklady asi nejsledovanější veličinou, rozhodla se Poštovní spořitelna vyjít takovým organizacím vstříc. Proto účty v tomto programu vedeme zdarma, včetně zasílání měsíčních výpisů, řekl ředitel Řízení sítě Poštovní spořitelny Miroslav Seidl.

Pro municipální sféru nabízí banka program Obec. Jeho uživatelé za velmi příznivý paušální poplatek 170,– Kč měsíčně získají mnohé – např. vydání tří Maxkaret zdarma, zvýhodněné poplatky za elektronické bankovnictví, nižší poplatek za povolené přečerpání, nižší poplatky za vybrané transakce a také individuální úročení účtu.

Kromě dvou nových programů přichází Poštovní spořitelna také se změnou u stávajícího programu Start. Tento program se nově nabízí všem novým klientům Poštovní spořitelny a to zdarma po dobu půl roku. Je to vlastně takový účet na zkoušku, protože jej klient může v rámci programu Start zdarma zrušit. Součástí programu jsou i zvýhodněné služby elektronického bankovnictví.

Postkonto se tímto krokem stává zcela všestranným účtem pro právnické osoby a živnostníky. Pokud si klient nevybere ani z bohaté nabídky programů, nabídne mu Poštovní spořitelna možnost využívat Postkonto bez programu.

Ing. Daniela Krůtová
komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).