Hlavní navigace

Posílení týmu bankovnictví pro soukromé osoby Raiffeisenbank

Divizi bankovnictví pro soukromé osoby Raiffeisenbank a.s. posílili v červenci tři noví kolegové. Banka především rozšíří týmy v úvěrové oblasti a v rozvoji debetních a kreditních karet.

Sdílet

Novou zástupkyní ředitele Divize bankovnictví pro soukromé osoby se stala Martina Dobešová (33). V bance bude zodpovědná především za koordinaci produktového vývoje a projektové vedení vybraných hypotečních projektů. Martina absolvovala doktorandská studia v ekonomii a sociologii. Posledních šest let strávila v Citibank, kde získala zkušenosti v segmentu bankovnictví pro soukromé osoby i v segmentu malých a středních firem. V současné době tráví Martina nejvíce volného času se svým ročním synem. Mezi její záliby patří horská turistika, kynologie a hra na akordeon, ze sportu pak florbal.

Vedoucím karetního týmu Raiffeisenbank se stal Petr Forman (31), který přichází z České spořitelny. Zde působil v pozici vedoucího oddělení kreditních karet a projektového manažera zodpovědného za zavedení nového systému pro kreditní karty. V oblasti platebních karet předtím pracoval rovněž v GE Money Bank či Komerční bance. Petr Forman se zajímá o počítače, střih videa a druhou světovou válku, rád hraje squash.

Za rozvoj debetních karet bude nově odpovědná Miriam Vaňová (33), která přichází ze slovenské Tatra banky, rovněž součásti skupiny Raiffeisen. V Tatra bance působila téměř sedm let v různých pozicích v Oddělení platebních karet, v poslední době jako vedoucí skupiny Správy platebních karet. Ráda cestuje a čte, při sportu se odreaguje na kolečkových bruslích, při plavání a lyžování.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).