Hlavní navigace

Poradci HVB Bank dokáží klientům poradit nejlépe

V průzkumu kvalifikovanosti bankovních poradců a jejich přístupu ke klientům zvítězili poradci HVB Bank, konkrétně poradci pobočky Brno Kobližná. Dokázali totiž nejlépe odpovídat na kladené otázky ohledně investičních produktů, prokázali se znalostmi kapitálového trhu a klientům byli tak schopni nabídnout vyhovující investiční produkt.

Sdílet

Časopis Fond Shop zkoumal v 12 bankovních pobočkách šesti bank v Praze a v Brně situaci klienta, který chce investovat do podílového fondu. Jednalo se o pobočky České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisenbank, Živnostenské banky a HVB Bank. Úkolem testu bylo zjistit, jak fungují bankovní poradci na přepážkách. Co do celkové připravenosti, kompetentnosti dotazů a kvality navrhovaných portfolií, obstáli v testu poradci HVB Bank.

Zájemci o investování jsou v pobočkách HVB Bank odkazování na poradce, kteří jsou speciálně vyškolení v tomto oboru. Z průzkumu vyšlo najevo, že úroveň znalostí poradců je tedy výrazně vyšší než úroveň znalostí poradců v ostatních sledovaných bankách. Poradci pobočky Brno Kobližná se prokázali důkladnou znalostí kapitálového trhu. Snažili se konkrétní případ klienta vyřešit a ne automaticky nabídnout investiční produkt, na který aktuálně probíhá marketingová kampaň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).