Hlavní navigace

Poradce pro motoristy od sAutoleasing poradí lidem s koupí i provozem auta

[Tisková zpráva] sAutoleasing, dceřiná společnost České spořitelny, připravila pro klienty informační brožuru „Poradce pro motoristy“, která jim poskytuje možnost seznámit se s úskalími spojenými s pořízením vozu a možnost nahlédnout do oblasti spojené s náklady, údržbou a provozem vozu. Brožura je na českém leasingovém trhu novinkou.

Sdílet

  • Dobré tipy pro financování vozu, jeho servis a pojištění
  • Rady, jak nejlépe propočíst celkové náklady spojené s provozem auta
  • Brožurku klienti získají u obchodních partnerů sAutoleasing, v prodejnách vozů i na webu

sAutoleasing, dceřiná společnost České spořitelny, připravila pro klienty informační brožuru „Poradce pro motoristy“, která jim poskytuje možnost seznámit se s úskalími spojenými s pořízením vozu a možnost nahlédnout do oblasti spojené s náklady, údržbou a provozem vozu. Brožura je na českém leasingovém trhu novinkou.

„S nabídkou informací a radami o celém životním cyklu koupi auta jsme na leasingovém trhu průkopníky. Brožura přispěje k vyšší informovanosti klientů, mnohem lépe díky ní porozumí tomu, co očekávat a jak řešit různé události spojené s pořízením a celkovými náklady  plynoucími z provozu auta,“ uvedl Marek Pičman, ředitel podpory prodeje a vývoje produktů.

Poradce pro motoristy je rádcem, který odpovídá na otázky spojené s problematikou pořízení vozu a poskytuje tipy spojené s financováním vozu, jeho servisem a pojištěním. V brožuře klienti najdou také návod, jak si spočítat celkové náklady spojené s provozem auta. Brožura je k dispozici u obchodních partnerů společnosti sAutoleasing, přímo v místě prodeje vozů a také na internetových stránkách společnosti, na www.sautoleasin­g.cz.

Společnost s Autoleasing se zaměřuje na financování osobních a užitkových vozů do 3,5 t. Klienti si pro leasingové a úvěrové financování mohou vybrat mimořádnou splátku v rozmezí 0 až 70 % z pořizovací ceny vozu a délku splácení od 12 do 96 měsíců. Mixem těchto parametrů si sami výrazně ovlivní výši svých měsíčních nákladů. Leasing nebo úvěr uzavřou klienti přímo v místě prodeje. U standardních podmínek stačí k vyřízení vyplněná žádost o leasing, dva doklady totožnosti u nepodnikatelů, nebo jeden doklad totožnosti a doklad o právní subjektivitě u podnikatelů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).