Hlavní navigace

Poplatkové tarify – novinka pro všechny klienty Volksbank CZ

Volksbank CZ nabízí od září letošního roku svým klientům novou službu – poplatkové tarify. Ty umožňují za paušální měsíční poplatek stanovený počet vybraných transakcí k jakémukoli kontu zdarma. Volksbank CZ poskytuje tři různé tarify – MEDIUM (9 Kč), PREMIUM (29 Kč) a EXTRA (49 Kč). S nimi může klient na pravidelných platbách ušetřit až 58 procent nákladů.

Sdílet

Tarif MEDIUM byl sestaven jako „základní“ tarif, který má vyhovovat většině průměrně aktivních klientů. Zbývající dva tarify – PREMIUM a EXTRA – jsou vhodné pro vysoce aktivního klienta či pro živnostníky a firmy.

Volné transakce v rámci poplatkového tarifu
Tarif MEDIUM Tarif PREMIUM Tarif EXTRA
Výběr z bankomatu Volksbank CZ nebo ČSOB v ČR 2 2 4
Příchozí platba na účet 1 0 0
Vklad hotovosti na pokladně 0 0 2
Transakce provedená přes přímé bankovnictví 2 10 10
Měsíční poplatek za vedení poplatkového tarifu 9,– Kč 29,– Kč 49,–Kč

„Rozšířením nabídky služeb reagujeme na přání klientů a nabízíme jim pravidelně realizované transakce výhodněji,“ říká Petr Žibřid, ředitel marketingu Volksbank CZ, a dodává: „Poplatkové tarify by bance zároveň měly pomoci oslovit nové klienty a upevnit vztah s klienty stávajícími.“

Který tarif je pro klienta nejvýhodnější, mu pomůže určit kalkulátor poplatkových tarifů, jenž je k dispozici na internetových stránkách banky. Na základě vložení údajů o počtu pravidelně realizovaných transakcí za měsíc klientovi sdělí, který tarif vybrat a kolik s jeho pomocí měsíčně ušetří.

Více na http://www.volksbank.cz/…_tarify.html.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).