Hlavní navigace

Pojišťovna ING přichází se dvěma novými produkty v oblasti jednorázově placeného životního pojištění

Od 1.11.2003 nabízí pojišťovna ING (dříve ING Nationale-Nederlanden) dva nové produkty v oblasti jednorázově placeného životního pojištění - životní pojištění Investice a investiční pojištění Junior Top.

Sdílet

V portfoliu pojišťovny ING se od listopadu objevují dva nové typy jednorázově placených pojištění. ING tím rozšiřuje nabídku pro klienty, kteří mají zájem jednorázově investovat a zároveň sjednat optimální pojistnou ochranu pro sebe nebo pro své děti, a navazuje tak na úspěchy dosažené v oblasti běžně placených investičních pojištění.

U životního pojištění Investice si klient sám stanovuje poměr mezi investicí a pojistnou ochranou podle vlastních potřeb. Stanoví si výši pojistné částky a investiční strategii výběrem ze šesti různých podílových fondů lišících se mírou rizika a možných výnosů. V případě dožití stanovené doby je vyplacena aktuální hodnota investice, v opačném případě aktuální hodnota investice + pojistná částka. Životní pojištění Investice navíc splňuje podmínky daňové odčitatelnosti. ING klade maximální důraz na přizpůsobení se potřebám klienta, a proto je možné v průběhu trvání pojištění například měnit výši pojistné částky, připojištění, umístění do fondů nebo vložit mimořádné pojistné.

Pomocí investičního pojištění Junior Top mohou rodiče nebo jiní příbuzní usnadnit dětem ve věku 3 měsíce až 20 let samostatný vstup do života. Jedná se opět o investiční typ pojištění a lze vybírat z nabídky sedmi podílových fondů. Na konci trvání pojištění (ve 25 letech věku) je dítěti vyplacena hodnota investice. Součástí tohoto pojištění je i pojistné krytí pro případ úrazu a trvalých následků úrazu dítěte. Také u tohoto pojištění je v jeho průběhu možné měnit investiční strategii nebo vložit mimořádné pojistné.

Více informací mohou zájemci nalézt na internetových stránkách www.ing.cz, na bezplatné infolince 800 159 159, u poradců pro finanční plánovaní a v klientských centrech ING.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).