Hlavní navigace

Pojišťovna ING nepojistila český tým proti porážce

Porážka s týmem Nizozemí a ostatními soupeři Česka, je jedna z mála věcí, proti kterým, původem holandská pojišťovna ING, nedokázala pojistit naši fotbalovou reprezentaci na turnaji EURO 2004.

Sdílet

Všichni svěřenci výběru trenéra Brücknera mají uzavřené životní pojištěníING, která je také oficiálním partnerem českého fotbalového týmu. Kvůli absolutnímu pohodlí národního družstva se ING rozhodla postarat se rovněž o komplexní cestovní pojištění celé výpravy na blížícím se turnaji. Reprezentační tým, který do Portugalska odlétá už 7. června, se tak může plně soustředit na důležité zápasy turnaje.

ING je od roku 2002 oficiálním partnerem českého národního fotbalového týmu, generálním partnerem českého národního týmu fotbalistů do 21 let a generálním sponzorem národních mládežnických týmů od 16 do 19 let. Podporu českého fotbalu neomezuje pouze na atraktivní mezinárodní zápasy – důležité je, že tuto podporu získávají i regionální a mládežnické týmy, které často zůstávají stranou zájmu médií a potenciálních sponzorů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).