Hlavní navigace

Pojišťovna České spořitelny spouští jarní kampaň na FLEXI životní pojištění

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 1. dubna zahajuje Pojišťovna České spořitelny reklamní kampaň na podporu FLEXI životního pojištění.

Sdílet

Cílem kampaně je kromě zvýšení znalosti značky FLEXI také upozornění na hlavní výhodu pojištění, kterou je možnost nastavení parametrů pojištění v závislosti na životní situaci klienta. Klíčovým mottem kampaně je proto slogan „Změny nás baví“. Kampaň bude probíhat od 1. dubna do 27. května 2010. V souvislosti s novou kampaní mění Pojišťovna České spořitelny také logo FLEXI životního pojištění.  

„V nové kampani zaměřené primárně na rodiny s dětmi a aktivní lidi komunikujeme zejména variabilitu nastavení parametrů pojištění v souvislosti se změnou životní situace. Možnost změny je v kampani ztvárněna prostřednictvím skici a tužky s gumou, která gumuje, respektive překresluje, původní situaci,“ říká Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR Pojišťovny České spořitelny.

Nový komunikační koncept „Změny nás baví“ připravila Pojišťovna ČS ve spolupráci s agenturou Rust, Klemperer. „FLEXI se představuje v novém světě, kde si lidé hravě mohou skicovat svou budoucnost, své představy, přání, a především je gumovat či překreslovat, jak se jim to hodí. Výlučné prostředí 3D skicáku dobře vyjadřuje lehkost, se kterou FLEXI životní pojištění reaguje na změny v životě, a výborně funguje ve všech médiích,“ říká Robert Houzar, kreativní ředitel agentury Rust, Klemperer.

Pojišťovna České spořitelny v kampani využije zejména televizní spoty, webové bannery na stránkách zpravodajských serverů a nově také polep v přestupním tunelu ve stanici metra Muzeum. Kampaň bude zároveň v průběhu dubna podpořena online hrou na internetových stránkách Pojišťovny ČS.

Zájemci o pojištění budou informováni rovněž prostřednictvím POS materiálů na pobočkách České spořitelny a v síti externích obchodních partnerů, sděleními na monitorech bankomatů České spořitelny a bannery na internetových stránkách České spořitelny a Pojišťovny ČS.

Agentura Rust, Klemperer stojí také za novou podobou loga FLEXI životního pojištění. V nové podobě je logo ztvárněno bez uzavřeného rámečku, a lépe tak vyjadřuje variabilitu a otevřenost FLEXI životního pojištění.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).