Hlavní navigace

POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA představila nové vedení

POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA představila nové vedení společnosti. Generálním ředitelem a předsedou představenstva se stal Ing. Zdeněk Jaroš, který doposud v pojišťovně zastával pozici obchodního ředitele. Svou profesní kariéru rozvíjel například ve společnosti GE a má v oblasti bankopojištění bohaté zkušenosti. Do představenstva také přišel Fabrice Pomiers z BNP Paribas Assurance z Francie, který se stal provozním ředitelem pojišťovny. Třetím členem představenstva je Ing. David Wolski na pozici finančního ředitele.

Sdílet

„Počet klientů finančních institucí, kteří si v České republice splácení svých závazků pojistili prostřednictvím POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA, nebo využili dalších produktů této pojišťovny, překročil již v roce 2006 jeden milion, a věřím, že se nám podaří udržet pevnou pozici na trhu bankopojištění i do budoucna. Dnes představené produkty k tomu jistě přispějí,“ doplňuje generální ředitel POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA Zdeněk Jaroš.

Na pojistný trh v České republice vstoupila POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA v roce 1997 představením nově vytvořeného a jedinečného produktu – pojištění schopnosti splácet finanční závazek. Klientům se naskytla možnost pojistit se proti nepředvídatelným životním situacím, které mohou ohrozit jejich schopnost splácet úvěr nebo leasing. Nabídku produktů postupně doplnilo pojištění zneužití platební/kreditní karty a pojištění dluhu GAP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).