Hlavní navigace

Pojišťovací makléři s novou výkonnou ředitelkou

Praha, 3. září 2008 – Asociace českých pojišťovacích makléřů oznámila jmenování Zdeňky Indruchové do funkce výkonné ředitelky AČPM.

Sdílet

Ve své nové pozici má Z. Indruchová na starosti především operativní řízení činnosti Asociace, péči o členskou základnu, vztahy s institucemi veřejné správy, komunikaci s médii a dalšími partnerskými subjekty na pojišťovacím trhu nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Z. Indruchová přichází do AČPM s dlouholetými manažerskými zkušenostmi zejména na úseku marketingu, PR a mezinárodních vztahů v renomovaných firmách, jako jsou například Ringier, Česká spořitelna či Deloitte. Od r. 2006 působila ve funkci výkonné ředitelky SPIS.

Nová VŘ AČPM absolvovala VŠE v Praze, postgraduální studium na PedF UK a řadu odborných zahraničních stáží, včetně Business Development programu na prestižním IMD v Lausanne. Mluví anglicky, francouzsky, španělsky a rusky.

Z. Indruchová je vdaná, má dospělého syna a dceru. Miluje filmy Woodyho Allena, pokouší se o golf a vyznává heslo: „Je velmi příjemné být důležitý, ale je daleko důležitější být příjemný.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).