Hlavní navigace

Pojištění vkladu u HSBC láme rekordy

Mezinárodní bankovní skupina HSBC dnes představila významnou změnu v pojištění pohledávek z vkladů pro fyzické osoby. HSBC Bank plc – pobočka Praha se účastní jednotného systému pojištění ve Velké Británii (Financial Services Compensation Scheme). Dlouhodobým cílem globální banky HSBC je ve vysoké míře zabezpečit vložené peníze fyzických osob. Díky tomu dnes přichází s opravdu radikálním rozhodnutím v oblasti pojištění vkladů.

Sdílet

Maximální náhrada ze systému pojištění Financial Services Compensation Scheme pro vklady u HSBC Bank plc – pobočka Praha je limitována částkou rovnající se 100 % z prvních 50.000 britských liber hodnoty vkladu, resp. jeho ekvivalentu pro vklady v jiné měně pro jednu oprávněnou osobu.

Snažili jsme se klientům vždy vyjít vstříc a jejich potřeba zabezpezpečit vložené finanční prostředky je tedy i naší prioritou číslo jedna, říká Jiří Zelinka, ředitel osobních finančních služeb. Klienti balíčku HSBC Premier získávají kromě vysokého standardu globálních služeb i revoluční pojištění pohledávek z vkladů, které je na tuzemském bankovním trhu opravdu výjimečné, dodává Jiří Zelinka.

Vložením jednoho milionu korun se člověk automaticky kvalifikuje na klienta HSBC Premier a získává tím nepřeberné množství výhod, které tento balíček služeb nabízí.

Z výhod HSBC Premier lze namátkou jmenovat například výběry z jakéhokoliv bankomatu na světě bez poplatků, informace o investičních příležitostech, osobního bankéře, založení účtu v zahraničí zdarma nebo zprostředkování mezinárodní hypotéky. Drtivá většina služeb v balíčku HSBC Premier je přitom zcela bez poplatku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).