Hlavní navigace

UniCredit Bank: po půl roce od uvedení novinky jsme dvojkou na trhu refinancování a konsolidací

[Tisková zpráva] Od letošního dubna mohou klienti i neklienti banky, kteří řádně splácejí spotřebitelský úvěr, kontokorent nebo úvěr z kreditní karty, sloučit své úvěry do jednoho výhodného úvěru od Unicredit Bank.

Sdílet

•    Klienti, kteří se rozhodli sjednotit své úvěry prostřednictvím letošní novinky UniCredit Bank Splatkomat (Splatkomat.cz), si v průměru snížili své měsíční splátky z 5302 Kč na 2791 Kč, tedy přibližně na polovinu původní částky.

•    Zájem klientů o tuto novinku je nad očekávání, UniCredit Bank v současnosti patří již druhé místo mezi bankami, které sloučení úvěrů nabízejí.

„Splatkomat.cz přináší na český trh zcela unikátní řešení. Klienti mají možnost předem zjistit, kolik mohou ušetřit na měsíčních splátkách, nebo kolik mohou získat peněz navíc bez navýšení měsíčních splátek a to kdykoli díky naší aplikaci, která je všem přístupná na internetu. Pokud se klient následně rozhodne pro některé z nabízených řešení a využije možnost odeslání požadavku přímo ze Splatkomat.cz, bude jej čekat připravený bankéř s hotovým řešením. Pokud se však klient rozhodne navštívit některou za našich poboček přímo, naši bankéři umožní přímo v průběhu několika mála minut najít optimální řešení pro každého klienta. Celý proces byl nastaven tak, aby nebylo v této fázi nutné čekat na schválení, modelování nebo nějaké doporučení centrály, což proces maximálně zrychlí a zjednoduší. A právě toto jsou hodnoty, které naši klienti oceňují,“ uvedl Tomáš Halla ze spotřebitelského financování UniCredit Bank.

Nabídka UniCredit Bank je zajímavá pro klienty, kteří chtějí refinancovat svoje stávající závazky a kteří řádně a včas hradí své splátky. Převést několik půjček, kreditních karet a kontokorentů mohou klienti do jedné výhodnější půjčky. Půl roku od spuštění Splatkomat.cz se jasně ukazuje, že refinancování přináší výraznou úsporu finančních prostředků a jednodušší správu dosavadních úvěrů. Již za pouhé tři měsíce od spuštění Splatkomat.cz zaznamenala banka více než 100 tisíc návštěvníků a počty od té doby dále rostou.

„S každým zájemcem o refinancování svých úvěrů hrajeme od začátku otevřenou hru a zcela transparentně je informujeme o všech poplatcích a konečné výši nové úrokové sazby. Například naše uváděné měsíční splátky jsou vždy uváděny včetně všech poplatků. Z našich dosavadních zkušeností zatím vyplývá, že o Splatkomat.cz mají zájem především zodpovědní klienti, kteří řádně splácejí a snaží se pro své závazky získat nejvýhodnější podmínky na trhu. To, že je naše strategie správná pak kromě zájmu klientů potvrzují i aktivity dalších bankovních subjektů, které teprve nyní přichází s podobnou nabídkou na trh,“ doplnil Tomáš Halla.

Dodatečné prostředky lze použít na cokoliv bez dokládání účelu, celkem až do 500 000 Kč. Do výše 250 000 Kč není zapotřebí ani spolužadatele. Půjčku lze zcela či zčásti splácet předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Konsolidovanou půjčku je možné splácet až 84 měsíců. Navíc je k půjčce možné uzavřít výhodné a levné pojištěni proti neschopnosti splácet, které kryje splátky v případě nemoci, ztráty zaměstnání, invalidity atd.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).