Hlavní navigace

Plzeňské Klientské centrum eBanky v novém

K pondělí 24. listopadu se přestěhovalo Klientské centrum eBanky v Plzni ze Šafaříkových sadů do ulice Bedřicha Smetany 11. Jeho otevírací doba je od 8.00 do18.00 od pondělí do pátku.

Sdílet

K přestěhování Klientského centra v Plzni řekl Jan Nešpor, ředitel divize Západočeský region: Nové moderní prostory poskytnou více soukromí pro obchodní jednání a obsluha klientů tak bude moci probíhat na ještě vyšší úrovni, než tomu bylo doposud.

eBanka v letošním roce rozšířila svou síť o 112 nových obchodních míst! V nejbližší době budou otevřena další, například v Sokolovské ulici v Praze 9. Další radikální rozšíření obchodních míst plánuje i v příštím roce.

Současnou obchodní síť eBanky tvoří:

  • 110 eBanka pokladen ve vybraných obchodních místech České pojišťovny. eBanka pokladny pokrývají nejdůležitější potřebu klientů, kterou je práce s hotovostí. Klienti v nich mohou kromě hotovostních operací provádět i operace směnárenské.
  • 25 Klientských center pro privátní klienty
  • 9 Klientských center pro privátní a podnikovou klientelu – specializace na poskytování služeb především pro movité klienty, podnikatele a firmy
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).