Hlavní navigace

Plaťte kartou mBank a vyhrajte jeden ze dvou automobilů Ford Kuga!

[Tisková zpráva] mBank spouští již třetí kolo úspěšné soutěže Kartománie. I tentokrát se soutěží o atraktivní ceny. Vedle hlavní ceny – dvou automobilů Ford Kuga, je ve hře také 21 poukazů na wellness víkend, 21 sestav Playstation 3 s hrou Virtua Tennis a 20 poukazů v hodnotě 6 000 Kč do internetového obchodu Mall.cz.

Sdílet

Třetí kolo Kartománie bude probíhat od 1.7. do 31.8.2011. Zú­častnit se může každý držitel debetní nebo kreditní karty mBank. Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 100 Kč. Je možné platit debetní kartou k osobnímu účtu mKONTO, debetní kartou ke spořicímu účtu eMAX nebo kartou kreditní. Ze soutěže jsou vyloučeny platby na internetu.

K zapojení do soutěže o hlavní ceny je nutné se zaregistrovat na webu mBank.

„Každý týden bude na stránkách mBank vyhlášeno 7 výherních časů. Transakce, která bude provedena nejblíže tomuto času, se stává výherní transakcí a klient, který ji provedl, získá šanci vyhrát jednu z uvedených cen, “ komentuje pravidla soutěže Jan Valtera, vedoucí marketingu mBank.

„Kartománie se stala velmi úspěšným konceptem. Naši klienti jsou soutěživí a rádi se zapojují do nejrůznějších akcí. O úspěchu Kartománie svědčí i fakt, že zaregistrovaní klienti učinili v předchozím kole této soutěže více než 20% všech karetních transakcí v tomto období,“ dodává Jan Valtera.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).