Hlavní navigace

Platební styk a otevírací doba poboček KB na konci roku 2010

[Tisková zpráva] Všechny pobočky Komerční banky, včetně míst se sobotní a nedělní otevírací dobou, budou v závěru roku 2010 v provozu ve standardních otevíracích hodinách. Výjimkou je pouze pátek 31. prosince 2010, kdy bude zkrácena otevírací doba poboček do 13:00 hodin.

Sdílet

Komerční banka připravila pro své klienty podrobné přehledy týkající se otevírací doby poboček KB a nejzazších termínů, ve kterých je nutné předat příkazy k úhradě (pro tuzemské nebo pro zahraniční platby včetně SEPA EuroPlateb), příkazy k inkasu, vklady hotovosti na přepážkách, pokud mají být zpracovány a připsány na účet příjemce ještě v roce 2010.

Klienti KB, kteří využívají online služeb přímého bankovnictví, jsou o nejzazších termínech předání příkazů informováni též pomocí vývěsky v příslušné aplikaci. Platby do jiných bank v ČR je možné předat prostřednictvím přímého bankovnictví nejpozději do 30. prosince 2010 (se splatností v tomto dni) a platby v rámci KB do 31. prosince 2010 do 20:30 hodin (se splatností v tomto dni). Navíc služba Expresní linka Vám bude k dispozici v nepřetržitém provozu i v období Vánoc a novoročních svátků.

Upozorňujeme, že vklady v hotovosti na účty Modré pyramidy stavební spořitelny, nebo na účty Penzijního fondu KB, případně účty vedené v ČNB, je nutné provést nejpozději do 30. prosince 2010 včetně, aby bylo zajištěno jejich připsání na příslušné účty ještě v roce 2010.

Detailní informace můžete získat na stránkách www.kb.cz nebo na všech pobočkách KB.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).