Hlavní navigace

PFČP zpřístupňuje penzijní připojištění on-line

[Tisková zpráva] Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) spouští obdobu internetového bankovnictví. Jeho klienti získávají možnost nahlížet on-line na stav svého penzijního účtu a pohodlně provádět jakékoliv změny. Na využívání portálu se nevztahují žádné poplatky.

Sdílet

Trend digitalizace finančního sektoru došel i k penzijnímu připojištění. Stejně jako v případě internetového bankovnictví ke klasickému účtu mají i klienti největšího penzijního fondu v ČR možnost sledovat svůj účet penzijního připojištění on-line. „Vycházíme tak vstříc potřebám dnešního moderního člověka, který chce mít vše pod kontrolou a mít o věcech přehled,“ vysvětluje Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP.

V on-line přehledu penzijního připojištění jsou vidět pravidelné platby a celková naspořená částka. Vedle toho lze on-line provádět změny bez papírových formulářů a návštěv pobočky. V on-line přístupu na penzijní účet jsou rovněž kalkulačky a další funkcionality, možnost navýšení měsíčních vkladů či sjednání doplňkových služeb (např. SMS Echo pro připomenutí plateb či Daňový servis pro zajištění maximálního možného odpočtu z daní).

Klientský portál PFČP je přístupný na adrese http://www.kli­entskyportal.cz a stejně jako obdobné služby je podmíněn registrací a heslem.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).