Hlavní navigace

PFČP spouští stránky o důchodové reformě

[Tisková zpráva] Penzijní fond České pojišťovny připravil pro své klienty i finanční poradce specializované internetové stránky, které denně přináší aktuální informace k plánované důchodové reformě.

Sdílet

Na adrese www.vseopenzich.cz najdou návštěvníci vše, co potřebují vědět k tomu, aby si udělali obrázek o navrhované reformě penzijního systému. Tedy alespoň na základě toho, co je zatím známo a co se objevuje v médiích.

„O penzijní reformě se v posledních měsících hodně mluví a píše. Chtěli jsme proto všechny dostupné informace setřídit a nabídnout na jednom místě ve srozumitelné formě,“ vysvětluje Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP.

Stránky o penzijní reformě jsou určeny jak pro stávající klienty PFČP, tak pro širokou veřejnost. „Velkou poptávku po informacích registrujeme i od finančních poradců. Rovněž pro ně je určena snadno zapamatovatelná adresa www.vseopenzich­.cz,“ dodává Libor Pergl.

Kromě aktuálního výběru z tisku najdou návštěvníci na stránkách odpovědi na nejčastější dotazy k plánované reformě a ti, kteří by odpověď na svou otázku přeci jen nenašli, mohou poslat dotaz odborníkům z PFČP. K dispozici je i slovníček, který usnadňuje orientaci v odborných termínech, které se v diskusích o reformě často používají. Pro ty, které zajímá originální znění projednávaných dokumentů, jsou připraveny podklady ke stažení.

Na stránky se návštěvníci dostanou i z webových stránek PFČP, které prošly v březnu redesignem a získaly novou obsahovou strukturu. Vynikají svou interaktivitou a nabízí několik kalkulátorů, které návštěvníkům vypočítají výši důchodu, výši naspořené částky v rámci penzijního připojištění nebo věk odchodu do důchodu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).