Hlavní navigace

PFČP má nové webové stránky

[Tisková zpráva] Kdy půjdu do důchodu, jaká bude moje penze, kolik si můžu naspořit nebo kolik ušetřím na daních, to všechno a mnoho dalšího o penzijním připojištění si každý může zjistit na nových webových stránkách Penzijního fondu České pojišťovny na adrese www.pfcp.cz.

Sdílet

Web PFČP prošel designovou i obsahovou proměnou. „V současné době výrazně stoupá poptávka po informacích o penzijním připojištění a problematice penzí obecně. Rozčlenili jsme naše stránky do několika sekcí, aby orientace pro každého návštěvníka byla co nejsnazší,“ vysvětluje Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP.

Nové webové stránky PFČP vynikají svou interaktivitou. Nabízí několik kalkulátorů, které návštěvníkům vypočítají výši důchodu, výši naspořené částky v rámci penzijního připojištění nebo věk odchodu do důchodu. Uživatelsky vstřícné je i umístění on-line formulářů, které umožňují klientům PFČP provádět drobné změny ve smlouvách on-line, bez nutnosti osobní návštěvy pobočky.

Informace na webových stránkách Penzijního fondu České pojišťovny jsou určeny stávajícím klientům, potenciálním klientům, obchodním partnerům a široké veřejnosti. V každé sekci jsou praktické rady a zprávy. Klienti, ať už stávající či potenciální, zde najdou odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, dozví se vše o výhodách penzijního připojištění včetně souvisejících služeb a pokud snad hledanou informaci přeci jen nenajdou, nabízí se jim mnoho možností, na koho se se svým dotazem obrátit.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).