Hlavní navigace

Petr Řehák novým šéfem retailového bankovnictví v Citibank

[Tisková zpráva] Petr Řehák (1974) byl jmenován novým šéfem retailového bankovnictví Citibank Česká republika. Obsazením této pozice Citi potvrzuje, že chce dále zvyšovat svůj význam v oblasti retailového bankovnictví. Jmenování Petra Řeháka do nové pozice je v souladu s dřívějším závazkem banky posílit tento typ služeb Citi v České republice.

Sdílet

Petr Řehák je zkušený profesionál. Na bankovním trhu se pohybuje již 15 let, z čehož 4 roky působil v eBance jako člen představenstva, kde zodpovídal za oblast obchodu. Podílel se také na restruktura­lizaci banky a jejím prodeji do rukou nového strategického partnera. Své zkušenosti rovněž získal v Komerční bance, ČSOB a v obchodní letecké přepravě. Do Citi přichází z mBank, kde zastával pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Petr Řehák vystudoval Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně, fakultu sociálně ekonomickou. Je ženatý a má jedno dítě.

„Citi na trhu kreditních karet zaujímá v posledních letech pozici opravdového lídra, kterou dosáhla neustálými inovacemi a stále výhodnějšími nabídkami. Rádi bychom stejný trend nastolili i pro retailový trh se zaměřením na wealth management a transakční bankovnictví s mezinárodním přesahem, k čemuž využijeme rozsah a expertizu celosvětové bankovní sítě. Jsme velice rádi, že se Petr připojil k našemu týmu, protože jeho hodnotné zkušenosti, znalosti trhu a dosavadní skvělé pracovní úspěchy odpovídají našim ambicím,“ říká Bhaskar Katta, Consumer Bank Head  Citibank Česká republika.

„Jsem velice rád, že nastupuji do Citibank a že budu mít příležitost pra­covat v oblasti reta­ilového bankovnictví a především na jeho rozvoji. I nadále pro nás bude prioritou poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a s individuálním přístupem. Naše dlouhodobější plány zaměřujeme na rozvoj wealth managementu jako důležitého kroku vedoucího k uspokojení požadavků našich klientů. Podle mého názoru Citi nabízí jednu z nejkvalitnějších služeb wealth managementu na lokálním trhu a moje úsilí bude směřovat k ještě většímu zatraktivnění této nabídky pro naše klienty,“ říká Petr Řehák, nový Retail Bank Head Citibank Česká republika.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).