Hlavní navigace

Petr Pištělák byl zvolen novým členem představenstva eBanky

K dnešnímu dni byl dosavadní výkonný ředitel oblasti Marketing a produkty Petr Pištělák zvolen dozorčí radou eBanky členem představenstva. Doplnil tak počet členů představenstva eBanky na pět.

Sdílet

Petr Pištělák přišel do eBanky v dubnu roku 2003. Je strůjcem nové marketingové a komunikační strategie eBanky, jež od poloviny minulého roku pomáhá rapidnímu růstu obchodních výsledků. Pištělák přišel do eBanky z regionální centrály firmy Procter & Gamble, kde působil téměř 10 let na různých marketingových a obchodních pozicích.

Předseda představenstva a generální ředitel eBanky Radomír Lašák řekl: Petr Pištělák potvrdil vysoká očekávání, která jsme do něj při jmenování do funkce výkonného ředitele pro marketing a produkty vkládali. Nejlepším výsledkem jeho práce v eBance jsou necelé 4 tisíce nových klientů, kteří měsíčně přicházejí do eBanky na základě velmi úspěšné marketingové kampaně.

Zvolení do představenstva eBanky si velmi vážím. Rostoucí důvěra klientů a vynikající růstové výsledky eBanky v minulém roce, jsou pro mne potvrzením, že zásady dobré marketingové komunikace jsou platné bez ohledu na obor, v němž jsou uplatněny, dodává Petr Pištělák, nový člen představenstva a výkonný ředitel oblasti Marketing a produkty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).