Hlavní navigace

Petr Milev jmenován generálním ředitelem PPF banky

K 1. 6. 2005 byl Petr Milev jmenován novým generálním ředitelem PPF banky a.s. V souvislosti s plánovanou expanzí skupiny PPF do zahraničí se PPF banka zaměří v nadcházejícím období na poskytování bankovních služeb členům skupiny, získávání financování na mezinárodních i lokálních trzích a bude hlavním obchodním a treasury centrem skupiny PPF. Vedle toho bude banka i nadále poskytovat služby municipálním subjektům a dalším obchodním společnostem.

Sdílet

Petr Milev nahrazuje ve funkci Zbyňka Babora, který po úspěšném dokončení transformace banky přechází do PPF a.s. Zde bude zodpovědný za expanzi skupiny PPF do Vietnamu.

Petr Milev (37) vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1993 – 2000 působil v oblasti investičního bankovnictví v Komerční bance a.s., BNP-Dresdner Bank ČR a.s. a Conseq Finance s.r.o. Od roku 2000 pracoval ve skupině PPF, kde zastával nejrůznější vedoucí pozice. Naposledy působil ve funkci výkonného ředitele Global Markets v PPF a.s. V této pozici byl zodpovědný za strategii řízení financování pro globální projekty PPF v Evropě a v Asii. Je členem burzovní komory BCPP a členem investičního výboru České kanceláře pojistitelů.

Romana Tomasová
ředitelka marketingu a komunikace PPF

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).