Hlavní navigace

Personální změny ve vedení eBanky

Praha, 11. září 2006 – S účinností od dnešního dne končí své působení v eBance Bc. Petr Řehák, který zde dosud působil jako člen představenstva a výkonný ředitel oblasti Obchod. Petr Řehák se rozhodl využít jinou manažerskou příležitost.

Sdílet

Petr Řehák pracoval v eBance na nejrůznějších obchodních pozicích v regionech i na centrále od roku 2002. Významně se podílel na restrukturalizaci obchodního modelu eBanky. V prosinci roku 2003 byl jmenován výkonným ředitelem oblasti Obchod a od června 2004 působil i jako člen představenstva.

Předseda představenstva a CEO eBanky Martin Kolouch při příležitosti odchodu Petra Řeháka z eBanky vyzdvihl jeho zásluhu na úspěšné implementaci nového obchodního modelu, díky kterému dnes eBanka patří k nejdynamičtěji rostoucím bankám na českém trhu a k bankám s nejspokojenějšími klienty. Popřál mu jménem svým i jménem celého vedení eBanky mnoho úspěchů v jeho další profesní dráze.

Výkonným ředitelem oblasti Obchod byl k datu 12. září 2006 jmenován Michal Kasal, který v eBance dosud řídil divizi Řízení obchodu.

Složení nejvyššího vedení eBanky:

Martin Kolouch, předseda představenstva a CEO (se zodpovědností za oblast Finance)

Alexandr Borecký, člen představenstva a výkonný ředitel oblasti Riziko

Jaroslav Kafka, výkonný ředitel oblasti Provoz a IT
Michal Kasal, výkonný ředitel oblasti Obchod
Jan Kaše, výkonný ředitel oblasti Marketing a produkty

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).