Hlavní navigace

Personální změny v OVB Allfinanz

[Tisková zpráva] Novým členem představenstva akciové společnosti OVB Allfinanz se 13. 10. 2007 stal Pavel Uzel. Současně byl jmenován do funkce General Manager. Martin Gardavský, který z představenstva odchází, bude v OVB ČR do konce roku 2007 nadále působit jako Front Office Manager. Od ledna je plánována spolupráce v rámci aktivit nadnárodního holdingu OVB.

Sdílet

Pavel Uzel (*1957) byl do představenstva jmenován na základě bohatých zkušeností z působení na vedoucích pozicích ve finančním sektoru. Ve společnosti Generali byl ředitelem odbytu a v penzijním fondu Generali CA zastával funkci člena představenstva pro prodej. Do OVB Allfinanz přešel Pavel Uzel z postu generálního ředitele pro východní Evropu ve vzdělávací a personální společnosti A. I. P. Consulting International.

Společnost OVB Allfinanz působí na českém trhu od roku 1993 jako dceřiná společnost německé OVB Holding AG. V současné době má více než 750 tisíc klientů a spravuje více než 1,2 miliónu smluv. Klientům je k dispozici celorepubliková síť kvalifikovaných poradců – pojišťovacích a investičních zprostředkovatelů. Mateřská společnost OVB Holding z německého Kolína nad Rýnem vznikla v roce 1970 na základě myšlenky poskytovat soukromým klientům obsažné, individuální a komplexní majetkové a finanční poradenství. V současné době působí prostřednictvím dceřiných firem v dalších 13 zemích Evropy.

OVB Holding se sídlem v Kolíně n. Rýnem je jedním z předních evropských obchodníků s finančními produkty. Od založení v roce 1970 je klíčovou činností společnosti finanční poradenství, které se soustřeďuje na individuální potřeby klientů – především domácností – v oblastech pojistné ochrany, v otázkách majetkového poradenství, zaopatření na stáří a nákupu nemovitostí. V současnosti je v Evropě poradcem 2,5 milionu klientů a spolupracuje s více než 100 renomovanými produktovými partnery. OVB Holding nyní působí celkem ve 14 zemích, přičemž pro OVB pracuje přes 9 600 spolupracovníků. V loňském roce dosáhl OVB Holding, obchodovaný od června 2006 na Frankfurtské burze (Prime Standard), celkových provizních příjmů ve výši 213,3 mil. Euro a EBIT ve výši 24,1 mil. Euro. Více na www.ovb.ag.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).