Hlavní navigace

PERSONÁLNÍ ZMĚNY V ABN AMRO PENZIJNÍM FONDU

Sdílet

Novým předsedou představenstva společnosti ABN AMRO Penzijní fond, a.s. se od 5. června 2003 stal třiatřicetiletý Pavel Němec, který doposud ve společnosti působil jako obchodní ředitel. Současně byl P. Němec jmenován k 1.7.2003 ge­nerálním ředitelem penzijního fondu. Na základě zasedání valné hromady , konané 5. června 2003, se od stejného data stal novým členem představenstva Marek Nezveda, finanční ředitel penzijního fondu.

Pavel Němec vystudoval fakultu přírodních věd Masarykovy univerzity v Brně se specializací na matematiku a fyziku a poté dvouleté studium fakulty informatiky na stejné univerzitě. Je absolventem kursu CIMA A (marketingové školení realizované na základě licence holandského institutu pro marketing NIMA ), zúčastnil se zkráceného kursu MBA a řady obchodních, marketingových, produktových a technických školení. Za účelem dalšího prohloubení znalostí z oblastí ekonomie a financí se v nedávné době zúčastnil několika školení v rámci seminářů České finanční akademie – Corporate Treasury, CFA Level I Course a Asset Liability Management.

Svou pracovní kariéru odstartoval u počítačové společnosti PELL´S computer, a.s. V roce 1995 nastoupil do společnosti GiTy, a.s. , kde prošel pozicemi od řadového obchodního zástupce až po seniorské manažerské pozice v oblasti obchodu. Naposledy působil u společnosti GiTy, a.s. jako marketingový ředitel. Byl odpovědný za sestavování obchodních a marketingových plánů, klíčové zakázky a projekty a přípravu marketingových analýz.

Pavel Němec je ženatý a má dvě děti. Výborně hovoří a píše v anglickém jazyce. K jeho zájmům patří klasická rocková hudba a sport, především pak fotbal, tenis a lyžování.

Novým členem představenstva byl 5.6. 2003 jmenován, současný finanční ředitel fondu, jednatřicetiletý Marek Nezveda.

Marek Nezveda vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor Finance. V roce 2002 úspěšně dokončil studium při The Association of Chartered Certified Accountants zaměřené na prohlubování znalostí z oblasti financí, účetnictví a daní. V roce 2002 získal titul ACCA a členství v asociaci.

Svou pracovní kariéru odstartoval v roce 1996 u společnosti Ernst & Young Audit, s.r.o, kde pracoval jako Audit Supervisor. V roce 2000 zastával funkci Compliance Officer a Internal Auditor společnosti ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s. a ABN AMRO Penzijní fond, a.s.. O rok později se stal členem v představenstvu Stavebního penzijního fondu a v červnu 2002 finančním ředitelem společnosti ABN AMRO Penzijní fond, a.s.

Marek Nezveda je ženatý má tříletou dceru. Výtečně hovoří anglicky. K jeho zájmům patří hudba a sport.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).