Hlavní navigace

Penzijní fond České spořitelny rozšiřuje on-line komunikaci s klienty, nově je i na Facebooku

[Tisková zpráva] Od dnešního dne jsou v provozu nové internetové stránky Penzijního fondu České spořitelny, které nabízejí návštěvníkům jak informace z oblasti penzijního připojištění, také řadu online služeb.

Sdílet

-    Nová podoba internetových stránek Penzijního fondu České spořitelny

-    Rozšíření on-line komunikace s klienty

-    Klienti najdou Penzijní fond ČS už i na Facebooku

-    Interaktivní kalkulátor spočítá měsíční částku ke spoření na stáří

Současně najdou klienti Penzijní fond České spořitelny nově také na Facebooku, kde budou informováni o novinkách v oblasti penzijního připojištění a budou moct vkládat své náměty a dotazy.

„Inovace naší webové prezentace a rozšíření možností komunikovat s klienty online je významným krokem z hlediska stoupajícího významu spoření na stáří i pro mladou generaci. Zároveň je pro nás klíčové, aby naši stávající a budoucí klienti měli veškeré informace a služby co nejvíce dostupné,“ uvedl Aleš Poklop, předseda představenstva a generální ředitel Penzijního fondu České spořitelny.

Internetové stránky Penzijního fondu ČS obsahují modelové simulace naspořené částky, výplaty penze a zhodnocování prostředků včetně státních příspěvků. Samozřejmostí je online formulář pro uzavření smlouvy nebo dodatku ke smlouvě. Novinku představuje interaktivní kalkulátor, který klientovi spočítá, jakou částku by si měl měsíčně spořit pro dosažení požadované životní úrovně ve stáří.

Z grafického hlediska je Penzijní fond České spořitelny první dceřinou společností České spořitelny, jejíž webová prezentace pro snazší orientaci návštěvníků koresponduje s webovými stránkami České spořitelny. 


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).