Hlavní navigace

Penzijní fond České spořitelny k třetímu čtvrtletí výrazně navýšil počet klientů

Penzijní fond České spořitelny (PFČS) navýšil k třetímu čtvrtletí roku 2006 počet svých klientů na téměř 523 tisíc. Oproti konci září minulého roku je to 12% navýšení. Vzrostl také objem prostředků na osobních účtech klientů, k 30. září činil 17,8 miliard korun, což představuje meziroční zvýšení o 25,3 %. PFČS je třetím největším fondem na trhu penzijního připojištění podle počtu účastníků s podílem 14,9 % i podle objemu spravovaných prostředků s podílem 13,8 %.

Sdílet

„Finanční zajištění v důchodovém věku se začíná stávat aktuálnějším tématem i pro mladší generace a to se odráží v rostoucím zájmu o produkt penzijního připojištění. Dosažené obchodní výsledky bereme zároveň jako ocenění dostupnosti a kvality našich služeb,“ uvedl Aleš Poklop, člen představenstva a ředitel úseku obchodu a marketingu.

Penzijní fond České spořitelny zlepšil obchodní výsledky i díky své rozsáhlé prodejní síti. Ta zahrnuje všechny pobočky České spořitelny a její externí partnery, jejíž součástí je i Kooperativa, pojišťovna, a.s. Nárůst obchodní dynamiky byl podpořen také dalším rozvojem spolupráce se zaměstnavateli, se kterými Penzijní fond ČS v rámci firemního programu uzavřel již více než 5 960 smluv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).