Hlavní navigace

Penzijní fond České pojišťovny zvítězil mezi penzijními fondy v anketě Zlatý Měšec

Praha, 9. prosince 2004 - Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) zabodoval u veřejnosti, když získal první příčku v kategorii Penzijní fondy ankety Zlatý Měšec 2004. PFČP si proti loňskému prvnímu ročníku polepšil o dva stupínky. Anketa Zlatý Měšec je veřejným hlasováním o nejoblíbenější finanční instituce, kterou vyhlašuje Měšec.cz, server specializovaný na osobní finance.

Sdílet

Úspěch v anketě Zlatý Měšec je důstojnou tečkou za letošním rokem, který byl pro PFČP velmi úspěšný. Jsem přesvědčen, že naše umístění odpovídá našemu postavení na trhu, řekl Pavel Němec, výkonný ředitel pro obchod a marketing PFČP. Jediná cesta k obhajobě umístění v příštím ročníku ankety podle něj vede přes další zkvalitňování poskytovaných služeb a především srozumitelnou komunikaci s klienty.

Vynikajícího výsledku rovněž dosáhla mateřská Česká pojišťovna, která vyhrála dílčí kategorii pojišťoven a zároveň se s největším počtem hlasů stala absolutním vítězem soutěže. V kategorii Nejoblíbenější banka roku 2004 se eBanka, sesterská společnost PFČP, umístila na stříbrné příčce. Úspěšně si vedly rovněž další společnosti z finanční skupiny ČP, Home Credit Finance a ČP Invest.

Zlatý Měšec je ryze čtenářská anketa bez účasti odborné poroty. Již druhým rokem oceňuje nejoblíbenější finanční instituce působící na českém trhu. Organizátory zajímá, jaký je názor čtenářů jejich serveru na instituce, o kterých Měšec.cz informuje. Hlasování probíhá prostřednictvím internetu a SMS.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).