Hlavní navigace

Penam koupil další pekárnu v Čechách

Praha 12. dubna 2007 - Společnost Penam, druhá největší pekárenská skupina v ČR, se stala novým majitelem pekárny KLS Klimentov, s.r.o. Penam, jež je součástí holdingu Agrofert a moravskou pekárenskou jedničkou, tak pokračuje v expanzi na český trh.

Sdílet

Penam majetkovým vstupem do západočeské pekárny potvrzuje svoji dlouhodobou strategii rozšířit působnost z Moravy také do Čech. Proto také v současnosti buduje velkokapacitní pekárnu v těsné blízkosti Prahy.

Akvizice Pekárny Klimentov i výstavba naší vlastní u Prahy jsou logickými kroky pro zvýšení podílu Penamu na českém trhu, komentoval Jaroslav Kurčík, generální ředitel společnosti PENAM a dodal: Klimentská pekárna má velmi dobře vybudovanou distribuční síť a především unikátní výrobkové portfolio, jehož součástí jsou například i legendární Lázeňské oplatky.

Pekárna KLS Klimentov, s.r.o. je průmyslovou pekárnou s kontinuálními výrobními linkami na chléb, pečivo a jemné pečivo. Vyrábí tradiční ruční výrobou oplatky Fontána v několika druzích a tradiční Lázeňské oplatky luxusní. KLS Klimentov, s.r.o. je také významným výrobcem čajového a vánočního pečiva. Firma disponuje vlastním výrobním zařízením, maloobchodními prodejnami a distribuční sítí, kterou zajišťuje vlastní dopravou. Zboží dodává do okruhu jednoho sta kilometrů, do okresů Cheb, Sokolov, Tachov, Karlovy Vary, Plzeň, Domažlice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).