Hlavní navigace

Pe3ny Net s.r.o. otevírají bezdrátový e-Shop

Praha 15. února 2006 – Od dnešního dne společnost Pe3ny Net startuje internetový prodej WiFi komponentů a balíčků, který je určen jak koncovým zákazníkům, tak i malým, internetovým poskytovatelům. Ze současné nabídky si zákazníci vyberou různé druhů WiFi antén, kabelů, konektorů a síťových prvků.

Sdílet

Jak v e-Shopu nakupovat?

Nakupování v e-Shopu Pe3ny Net je snadné. Z nabídky si vždy vyberete požadované zboží (chcete-li více kusů, vyberete si počet v rolovacím menu) , chcete-li další produkt, stačí jen v horní liště přejít na „ zpět na eShop“ a můžete dále vybírat. Rozhodnete li se, že máte již vše, co potřebujete zadáte „ objednat zobrazené zboží“. Pokud jste zákazníkem společnosti Pe3ny Net, vložíte do dialogového okna přidělené identifikační údaje: ID a PIN a zadáte „ objednat“. Pokud nakupující není zákazníkem této společnosti, vyplní požadované údaje a formulář odešle. Příchozí e-mail bude nakupujícího informovat o seznamu nákupu, stejně jako o čísle objednávky.

Rozšíření nabídky

Nabídka e-Shopu bude samozřejmě stále rozmanitější a zajímavější. Ještě tento měsíc plánujeme spuštění VoIP telefonie, a tak se v nabídce e-Shopu brzy objeví portfolio SIP telefonů a zařízení.

Domů nebo sám?

Zákazník si nyní může vybrat ze dvou variant předávky. První variantou je vyzvednutí na poště – v tomto případě zákazník zaplatí poštovné a balné. Pokud se však rozhodne, vyzvednout si nákup přímo v kanceláři Pe3ny Net, s.r.o., zaplatí pouze za zboží bez dalších poplatků. Třetí variante je nyní v jednání – rozvoz kurýrní službou až domů.

Modrá Trefa je tu!

Poslední nabídku ocení milovníci „akcí“ – každé dva měsíce se uskuteční Modrá trefa, kdy během dvou dnů bude možno získat pokaždé určitý typ zboží za výjimečnou cenu. Nabídka se bude měnit každé dva měsíce. Výhodu budou mít ti zákazníci, kteří budou denně monitorovat dění na e-Shopu, protože datum i téma akce zůstává do poslední chvíle tajemstvím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).