Hlavní navigace

Partneři Affiliate programu DIRECT Pojišťovny za rok na odměnách získali již dva miliony Kč

[Tisková zpráva] DIRECT Pojišťovna již rok prostřednictvím Affiliate programu vyplácí odměny aktivním partnerům, kteří vydělávají díky umístění banneru DIRECT Pojišťovny na svých internetových stránkách. Od března 2010 jim na provizích DIRECT Pojišťovna vyplatila již téměř dva miliony Kč. Letos v březnu DIRECT Pojišťovna navíc spustila spolupráci se společností Commission Junction, která je světově největší sítí v affiliate marketingu.

Sdílet

„Jeden ze základních kamenů úspěchu Affiliate programu DIRECT Pojišťovny spočívá v jednoduchosti zapojení. Stačí se jen zaregistrovat na našem webu a vybraný reklamní formát poté umístit na své stránky. Atraktivitu Affiliate programu DIRECT Pojišťovny také zvyšuje několik úrovní odměn,“ říká Ondřej Vích, internet manažer DIRECT Pojišťovny. „V březnu jsme navázali spolupráci s klíčovým světovým hráčem na poli affiliate marketingu a na zdokonalování našeho programu chceme pracovat i nadále. Proto věříme, že v následujících měsících získáme další spokojené partnery,“ dodává Ondřej Vích.

DIRECT Pojišťovna od března 2010 nabízí vlastníkům webových stránek tzv. Affiliate program, v rámci kterého získávají finanční odměnu za umístění banneru DIRECT Pojišťovny na svých internetových stránkách. Finanční odměna je vyplácena za každého návštěvníka, který prostřednictvím tohoto banneru přejde na web DIRECT Pojišťovny, kde následně provede kalkulaci pojistného nebo si rovnou sjedná pojištění.

Registrace do Affiliate programu je snadná a rychlá a samotné vložení banneru probíhá pomocí zkopírování HTML kódu. Zaregistrovaní partneři si vybírají z nabídky bannerů, který se jim nejlépe hodí na jejich webové stránky. K dispozici je velký výběr reklamních prvků a formátů, včetně textových. DIRECT Pojišťovna svým partnerům nabízí rovněž speciální sadu bannerů, která uživatelům jejich stránek umožní získat speciální slevu jako bonus k aktuálním nabídkám. V rámci Affiliate programu jsou zařazeny všechny produkty DIRECT Pojišťovny.

„Díky našim affiliate partnerům si výhodnou cenu naší pojistky spočítaly desítky tisíc budoucích klientů. Partnerům, kteří s námi v rámci Affiliate programu spolupracují, jsme za rok na odměnách vyplatili téměř dva miliony korun,“ upřesňuje Ondřej Vích.

Příklad

Pokud internetové stránky s průměrnou návštěvnosti 15 000 unikátních návštěvníků měsíčně vygenerují cca 300 – 500 kalkulací za měsíc, přijde si dotyčný majitel těchto stránek při ceně padesát korun za jednu kalkulaci na 15 000 – 25 000 korun. Je však možné získat i další odměny, a to přímo za sjednané pojistky. 

Technologické zázemí pro Affiliate program poskytuje renomovaná společnost TradeDoubler a nově také Commission Junction. Operátorem Affiliate programu DIRECT Pojišťovny je osvědčená společnost VIV NETworks.

Více informací na www.direct.cz/o-nas/affiliate.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).