Hlavní navigace

Ozdravné pobyty pro děti budou delší

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) organizuje také v letošním roce ozdravné pobyty pro děti v Chorvatsku. Na rozdíl od minulých ročníků je nyní pobyt dvoutýdenní.

Doba čtení: 1 minuta

Program je určen dětem ve věku od 7 do 15 let (nejmladší děti musí mít ukončenou 1. třídu základní školy), které trpí alergickými onemocněními, různými formami ekzémů, častými onemocněními horních a dolních cest dýchacích na podkladě snížené imunity a onemocněním pohybového aparátu.

Dva týdny stráví děti na ostrově Dugi Otok. Vzhledem k výborným klimatickým podmínkám je toto místo vhodné pro tento typ pobytu. V areálu je k dispozici vlastní pláž, hřiště na volejbal a fotbal, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, společenská místnost s televizí. Pro děti je připraven po celou dobu bohatý kulturní a sportovní program, včetně zajímavých celodenních výletů.

Přihlášky mohou rodiče podávat ještě do konce února. Více informací najdou na www.ozp.cz, na infolince 261 105 555 nebo na kterémkoliv pracovišti OZP.