Hlavní navigace

Ozdravné pobyty pro děti budou delší

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) organizuje také v letošním roce ozdravné pobyty pro děti v Chorvatsku. Na rozdíl od minulých ročníků je nyní pobyt dvoutýdenní.

Sdílet

Program je určen dětem ve věku od 7 do 15 let (nejmladší děti musí mít ukončenou 1. třídu základní školy), které trpí alergickými onemocněními, různými formami ekzémů, častými onemocněními horních a dolních cest dýchacích na podkladě snížené imunity a onemocněním pohybového aparátu.

Dva týdny stráví děti na ostrově Dugi Otok. Vzhledem k výborným klimatickým podmínkám je toto místo vhodné pro tento typ pobytu. V areálu je k dispozici vlastní pláž, hřiště na volejbal a fotbal, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, společenská místnost s televizí. Pro děti je připraven po celou dobu bohatý kulturní a sportovní program, včetně zajímavých celodenních výletů.

Přihlášky mohou rodiče podávat ještě do konce února. Více informací najdou na www.ozp.cz, na infolince 261 105 555 nebo na kterémkoliv pracovišti OZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).