Hlavní navigace

OVB s oceněním ČEKIA Stability Award jako jediná finančně poradenská společnost v ČR

[Tisková zpráva] Společnost OVB Allfinanz, a.s., získala v těchto dnech jako jediná finančně poradenská společnost působící v České republice, prestižní rating AAA Stability v rámci hodnocení ČEKIA Stability Award. Je to nejen další potvrzení stability společnosti OVB Allfinanz, ale také jejího předního postavení na trhu finančního poradenství v České republice.

Sdílet

Hodnocení ČEKIA Stability Award měří stabilitu jednotlivých společností, když poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci, a to včetně predikce budoucího rizika, která je vyjádřena ČEKIA Stability Ratingem. „Je to důležitý signál nejen pro naše klienty, kterým toto ocenění zaručuje stabilitu naší společnosti a její důvěryhodnost, ale je to také významný signál pro stávající, respektive potencionální naše nové splupracovníky a v neposlední řadě i pro obchodní partnery,“ komentuje získání významného ratingu Michal Knapp, předseda představenstva a generální ředitel společnosti OVB Allfinanz, a.s. A jak dodává, tímto hodnocením se OVB zařadilo do nejprestižnější skupiny nejstabilnějších společností v České republice.

Ocenění nejenže deklaruje finanční stabilitu, ale jeho součástí je také celkový přístup firem k působení na trhu. „Věřím, že se na tomto hodnocení výraznou měrou podílí také naše aktivity otevřeně směřující k rozvoji a kultivaci trhu a pozvednutí významu finančního poradce pro klienta,“ říká Knapp. Ocenění totiž, mimo jiné, deklaruje, že oceněná společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o svém působení či vlastnické struktuře. „Chtěl bych za to poděkovat všem našim finančním poradcům i kolegům na Centrále společnosti, bez jejichž každodenní práce bychom takového významného ocenění nikdy nemohli dosáhnout,“ uzavírá Michal Knapp. Česká kapitálová informační agentura, a.s. (ČEKIA) je vedoucí poskytovatel ekonomických (finančních, kreditních, obchodních a marketingových) informací o firmách prostřednictvím široké nabídky databázových produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou. Zaměřuje se na informace především z České a Slovenské republiky. Díky silnému zahraničnímu vlastníkovi poskytuje i informace z celé Evropy. ČEKIA Stability Rating je ratingový model predikující riziko úpadku českých firem v období následujících dvanácti měsíců.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).