Hlavní navigace

Oslavte s Cetelem 15 let v ČR a hrajte o 3 automobily

[Tisková zpráva] Společnost Cetelem oslaví v říjnu 15. výročí svého úspěšného působení na českém trhu spotřebitelských úvěrů. Při této příležitosti připravila pro všechny své klienty velkou soutěž o atraktivní výhry.

Sdílet

Soutěž bude probíhat od 10. do 30. října na internetových stránkách společnosti, kde budou průběžně uveřejňovány vědomostní otázky, týkající se uplynulých 15 let působení Cetelemu v ČR. Ve hře jsou tři osobní automobily Citroen C3 Picasso a 45 herních konzolí Nintendo Wii.

„Soutěž probíhá od pondělí 10. října do neděle 30. října na internetových stránkách společnosti. Každý den zde bude uveřejněna sada vědomostních otázek, týkajících se událostí v Čechách i ve světě, které Cetelem zažil za posledních 15 let spolu s našimi klienty. Každý týden se hraje o hlavní výhru, kterou je osobní automobil Citroen C3 Picasso, každý den získají 3 výherci herní konzoli Nintendo Wii. Klíčky k novému vozu získá vždy ten, kdo správně zodpoví v každém ze tří soutěžních týdnů nejvíce otázek ze všech soutěžících,“ uvedl Tomáš Siegler, ředitel Marketingu a komunikace Cetelem a dodal: „Chtěli jsme oslavit výročí firmy společně s našimi klienty, a proto jsme se rozhodli uspořádat velkou soutěž o skvělé ceny.“

Do soutěže se mohou klienti společnosti Cetelem zaregistrovat již od čtvrtka 15. 9., ale můžou tak učinit i kdykoli v jejím průběhu. Soutěž je určena pro všechny klienty společnosti, kteří aktivně využívají jakýkoli úvěrový produkt.

Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici na www.cetelem.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).