Hlavní navigace

Oskar zve tvůrčí partnery do Oskarzóny

Sdílet

tisková informace, 2. července 2002

Oskarův inovativní koncept vývoje mobilních aplikací dále rozšíří možnosti uvádění nových a praktických služeb. Vývojáři mobilních aplikací mohou nabídnout své služby Oskarovým zákazníkům a získat atraktivní podíl z tržeb.

Druhého července představil Oskar projekt OskarZóna, který znamená jedinečnou příležitost pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S programem tohoto typu přichází Oskar jako první operátor nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

Zájemci o spolupráci s Oskarem získají na internetových stránkách www.oskarzona.cz podrobné informace o spolupráci. Zde je možné se registrovat i podat návrh na novou aplikaci. Všechny návrhy budou týmem OskarZóny vyhodnoceny a ty, které splní potřebné podmínky, nabídnuty Oskarovým zákazníkům.

Spolupráce v rámci OskarZóny znamená výhodu pro všechny tři zúčastněné strany. Oskar získá možnost nabídnout svým zákazníkům množství nových a zajímavých služeb, jejichž vývoj přesahuje kapacitu každého operátora. Pro partnery v OskarZóně je připraven ideální způsob odměňování a motivace – velmi atraktivní procentuální podíl na tržbách, které jejich aplikace vygeneruje. Čím úspěšnější jejich služby budou, tím vyšší částky mohou partneři generovat. Zákazníci pak získají možnost spolurozhodovat o úspěchu či neúspěchu každé aplikace tím, jak intenzivně ji budou používat.

„Projekt OskarZóna chce stimulovat českou komunitu vývojářů aplikací a zpřístupnit Oskarovu technickou infrastrukturu kreativitě nejlepších českých poskytovatelů obsahu mobilních služeb. " prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb. "OskarZóna je další důkaz Oskarovy snahy být operátorem na straně zákazníka. Je to otevřená brána, která zákazníkům přináší užitek v podobě nových atraktivních služeb a vývojářům v podobě finanční odměny za předložené nápady.“

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.000.000 zákaz­níků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW). Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze („TIW“) a na burze Nasdaq („TIWI“).

Další informace poskytne:
Igor Přerovský, ředitel firemní komunikace a tiskový mluvčí
igor.prerovsky@os­karmobil.cz
http: www.oskarmobil.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).