Hlavní navigace

OSKAR NABÍZÍ M-BANKU TAKÉ S ČESKOU SPOŘITELNOU

Sdílet

tisková informace, 2. prosince 2002

 Zákazníci České spořitelny mohou obsluhovat své účty pomocí Oskarových telefonů

Jestli jste jedním z milionů zákazníků České spořitelny, můžete se zaradovat. Od 2. prosince totiž můžete své peníze ovládat i pomocí mobilního telefonu – pohodlně, rychle a beze front. Jediné, co k tomu potřebujete, je mobil od Oskara s jeho novou chytrou funkcí M-Banka.

Co s oskarovským mobilem a účtem u České spořitelny dokážete? Kdykoli a kdekoli budete moci zjišťovat zůstatek na svém kontě, prohlížet historii plateb, podávat příkazy k úhradě, zakládat termínované vklady a využívat řadu dalších služeb. Česká spořitelna je již čtvrtou bankou, s kterou Oskarovy telefony dokážou spolupracovat. Již dříve M-Banka nabídla podporu pro GE Capital Bank, eBanku a Union banku.

„Podpora České spořitelny znamená, že veškerého pohodlí a výhod služby M-Banka si mohou užít milióny zákazníků ,“ prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb společnosti Český Mobil. „Oskar opět potvrzuje, že stále nalézá nová řešení, která činí život jeho zákazníků každý den o něco snazší,“ dodává Mele.

O bezpečí svých peněz se v případě Oskarovy M-Banky nemusíte bát. Komunikace mezi zákazníkem a bankou je šifrovaná, veškeré transakce včetně čtení příchozích zpráv jsou chráněny osobním MPIN kódem. Proto Oskar představil i novou generaci SIM karty – moderní kartu SIM Plus s největší pamětí na českém trhu (64KB).

Kartu SIM Plus s M-Bankou mohou získat stávající i noví zákazníci, uživatelé tarifů, stejně jako majitelé Oskaret. Zažádat o ni lze v Internetové samoobsluze na www.oskarmobil.cz, u operátora na lince *077, či na prodejnách. Noví zákazníci si ji mohou objednat rovněž na bezplatném čísle OskarKontaktu 800 77 77 77. Poplatek za aktivaci SIM Plus služeb činí 300 Kč, původní číslo přitom zákazníkovi zůstává zachováno.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara za svého mobilního operátora zvolilo více než 1.139.000 zákaz­níků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).

Další informace poskytne:
Igor Přerovský, ředitel firemní komunikace a tiskový mluvčí
igor.prerovsky@oskarmobil.cz
http: www.oskarmobil.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).