Hlavní navigace

Letecká společnost OpenSkies oznámila zahájení dalšího leteckého spojení mezi Evropou a USA

Praha 29. července, 2008 – Dceřiná společnost British Airways - „OpenSkies“ – zahájí 15. října už druhý pravidelný spoj mezi Amsterodamem a New Yorkem. První pravidelná linka mezi Paříží a New Yorkem byla zahájena 19. června letošního roku. Letecká společnost OpenSkies, která vznikla v rámci dohody o otevřeném nebi, nabízí nadstandardní cestovní zážitek při cestě přes Atlantik s celou řadou zajímavých služeb. Další evropské destinace, které letecká společnost zvažuje, zahrnují Brusel, Barcelonu, Frankfurt a Milán.

Sdílet

Generální ředitel OpenSkies Dale Moss řekl: “Od zahájení našeho nadstandardního provozu mezi letišti Paris – Orly a JFK 19. června je odezva na OpenSkies ohromně pozitivní. Do Amsterdamu expandujeme proto, že má velký význam jakožto obchodní a kulturní centrum kontinentální Evropy a je to příležitost poskytnout nadstandardní služby cestujícím na další lince přes Atlantik. Tím, že jako jediní nabízíme sedadla, které se dají pohodlně rozložit jako opravdové lůžko ve třídě business na trase Amsterdam – New York spolu s naší nabídkou jedinečné služby PREM+, což je zcela nová kategorie služeb zahrnující rozestupy mezi sedadly v třídě business o velikosti 140cm, chceme poskytovat kombinaci výhodných cen a mimořádných zážitků pro podnikatele tak i cestující letících na dovolenou.“

Letenky na linku Amsterdam – New York budou v prodeji začátkem srpna. Denní let odlétá z letiště Amsterdam – Schiphol ve 13:20, na letiště New York – JFK přilétá v 15:35. Odlet z New York – JFK je pak ve 20:05 a přílet na Amsterdam – Schiphol ve 9:40 následující ráno.

OpenSkies nabízí pasažérům prvotřídní služby, konkurenční ceny letenek a mimořádné hodnoty. Na trase Amsterdam – New York bude létat stávající Boeing 757 společnosti OpenSkies létající na trase Paříž – New York. Další Boeing 757 z leteckého parku British Airways je právě upravován a připojí se k OpenSkies při zahájení provozu trasy Amsterdam – New York letos na podzim. Další evropské destinace, které letecká společnost zvažuje, zahrnují Brusel, Barcelonu, Frankfurt a Milán.

V OpenSkies, která je stoprocentní dceřinou společností British Airways, se prolínají znalosti a zkušenosti jedné z největších a nejúspěšnějších leteckých společností na světě s nadšením a elánem charakteristickým pro novou firmu. Navíc k luxusnímu zážitku na palubě letadla nabízí OpenSkies profesionální asistenční služby, které pasažérům umožňují mimořádný zážitek z cestování od momentu rezervace letenky až po konec jejich cesty. Recepční hovořící několika světovými jazyky jsou připraveni pomoci pasažérům OpenSkies s veškerými požadavky včetně hotelových rezervací, organizovanými prohlídkami památek, rychlými překlady a dalšími službami. Pasažéři OpenSkies mohou využít výhody věrnostního programu British Airways Executive Club.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).