Hlavní navigace

On-line aplikaci pro uzavírání AXA penzijního připojištění navštívilo za měsíc od jejího spuštění 749 zájemců

Již měsíc AXA penzijní fond umožňuje zájemcům sjednat penzijní připojištění prostřednictvím on-line formuláře na svých internetových stránkách. Za tu dobu stránky navštívilo 749 zájemců a přibližně 10 % z nich odeslalo žádost o zřízení penzijního připojištění. Výhodou aplikace je možnost sjednání z pohodlí domova neomezeně 24 hodin denně. AXA penzijní fond patří mezi největší penzijní fondy na českém trhu, jeho služeb využívá téměř 600 000 klientů.

Sdílet

„Velmi dobře se nám podařilo zasáhnout cílovou skupinu mladých lidí, kteří mají o penzijní připojištění stále větší zájem. Ze statistik aplikace vyplývá, že drtivá většina zájemců o on-line sjednání jsou lidé ve věku 25 až 35 let. Dvě třetiny všech žádostí byly odeslány muži, “ říká ředitel PR a komunikace společnosti AXA Marek Zeman. „On-line formulář jsme zatím veřejnosti výrazněji nekomunikovali. Přesto jsme přesvědčeni, že počet návštěvníků se bude nadále zvyšovat,“ dodává Marek Zeman.

Žadatelé o penzijní připojištění, kteří využívají sjednání přes internet pochází většinou z Prahy a nejvíce požadují sjednání starobní penze. Jejich preferovaný měsíční příspěvek se pohybuje v rozmezí 300 – 500 Kč.

On-line formulář návrhu na uzavření smlouvy o penzijním připojištění je klientům k dispozici na www.axa.cz. Poté co klient formulář vyplní a odešle, je mu na uvedenou adresu doručen AXA penzijním fondem návrh smlouvy. Klientovi stačí smlouvu podepsat a zaslat zpět. Penzijní připojištění tak lze pohodlně sjednat ze svého domova.

Od letošního února nabízí AXA také bezplatný internetový přístup k účtu penzijního připojištění. Pokud si klient zažádá o novou službu, může sledovat stav svého účtu penzijního připojištění včetně detailů plateb – účastníka, zaměstnavatele, 3. osoby, státního příspěvku a zhodnocení vložených prostředků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).