Hlavní navigace

Oddělení leasingu nemovitostí společnosti IMMORENT ČR nově vede Jaroslav Adolf

Praha, 17. srpna 2006 – Novým vedoucím obchodního oddělení pro leasing nemovitostí ve společnosti IMMORENT ČR s.r.o. se od srpna stal Jaroslav Adolf. Ve funkci nahradil Markuse Dvoraka. Na své pozici je zodpovědný za rozvoj spolupráce s novými i stávajícími zákazníky a akvizici nových leasingových obchodů firmy IMMORENT na českém trhu. Jaroslav Adolf doposud ve společnosti IMMORENT ČR působil jako Account manager pro leasing nemovitostí.

Sdílet

Jaroslav Adolf přišel do firmy IMMORENT z Komerční banky, kde absolvoval jednoletý vzdělávací program „Young Graduates“ a zastával pozici Relationship manažera pro firemní klientelu. Ve společnosti IMMORENT měl poslední dva roky na starosti budování vztahů se zákazníky a získávání nových klientů. Absolvoval ekonomii a západoevropská studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. V rámci výměnného programu strávil více než rok na Philipps-Universität v německém Marburgu. Střední školu zakončil britskou maturitou v rámci dvouletého stipendijního pobytu ve Švýcarsku.

Jaroslav Adolf (29) se ve volném čase věnuje jízdě na horském kole, snowboardingu, lyžování a dalším sportům. K jeho koníčkům patří rovněž motorky. Hovoří plynně anglicky a německy, domluví se i francouzsky. Je svobodný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).