Hlavní navigace

Od 15. dubna do konce května akční sleva Hypoúvěrů

Od 15. dubna až do 31. května nabízí Modrá pyramida sníženou úrokovou sazbu Hypoúvěru a Hypoúvěru Garant o 0,3 % p. a. Toto snížení platí pro ty klienty, kteří si zároveň založí Modré konto nebo Modré konto Plus – ti, co tak neučiní, mohou počítat se snížením o 0,2 % p. a.

Sdílet

Úroková sazba Hypoúvěru tak bude začínat již na 4,44 % p. a. a ten, kdo zatím nemá naspořené žádné prostředky na smlouvě o stavebním spoření, může za výše uvedených podmínek počítat s roční úrokovou sazbou 4,74 %. U Hypoúvěru Garant je úroková sazba s využitím maximálního zvýhodnění 4,99 % p. a. Akční nabídka se nevztahuje na Hypoúvěr 100 a Hypoúvěr Garant 100.

Pokud chce klient využít těchto výhod, ale peníze čerpat později, může požádat o tzv. Pohotovostní úvěr.

Hypoúvěr je vhodný na stavbu či koupi bytu nebo rodinného domu, ale i na rozsáhlejší rekonstrukci bydlení. Je možné jej čerpat již od výše 300 000 Kč a lze ho splácet až 28 let. Modrá pyramida klientům nabízí ke všem úvěrům výhodné Rizikové životní pojištění Pyramida, které kryje všechna základní rizika: úmrtí, ztrátu soběstačnosti a ztrátu zaměstnání. Novinkou letošního roku je to, že RŽP Pyramida je možné dodatečně uzavřít k již poskytnutým úvěrům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).