Hlavní navigace

„Octavia za polovinu“ aneb výhodné financování vozů Škoda Octavia

Společnost ŠkoFIN ve spolupráci se Škoda Auto a Českou pojišťovnou pro úspěšnost rozšířila se stejnými parametry akci „Fabia za polovinu“ také na vozy Octavia a Octavia Combi. „Octavia za polovinu“ je platná od 1. 2. 2007. Jedná se o spotřebitelský úvěr s roční splatností a nulovým navýšením (RPSN 0 %).

Sdílet

Zákazník, který si tento způsob financování vybere, zaplatí po uzavření kupní smlouvy pouze 50 % ceny vozu Škoda Octavia nebo Octavia Combi. Zbývající polovinu uhradí bez jakéhokoliv navýšení až po uplynutí jednoho roku používání vozu. Nezanedbatelnou výhodou úvěru je nulové navýšení, čímž akce splňuje kritéria bezúročné půjčky. Česká pojišťovna navíc nabízí výhodnou sazbu havarijního pojištění a povinného ručení.

Po celý rok nemusí zákazník platit žádné splátky. Ušetřené finanční prostředky může použít např. na rozvoj vlastního podnikání nebo na neočekávané výdaje jako finanční rezervu. Za rok si zvolí pouze variantu dalšího postupu. Buď úvěr zaplatí v hotovosti, nebo profinancuje zbylou částku některým z produktů společnosti ŠkoFIN. Možné je také vykoupení vozu dealerem, lze učinit i výměnu vozu za jiný model za dohodnutých podmínek.

Nabídka je určena jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele a firmy.

Základní parametry (které se shodují s akcí Fabia za polovinu):

  • Délka financování: 12 měsíců
  • Výše splátky předem: 50 % až 90 %
  • Zůstatková splátka: 10 % až 50 % (v závislosti na výši splátky předem)
  • RPSN: 0 %.

ŠkoFIN patří do koncernu Volkswagen a jeho posláním je především podpora prodeje koncernových vozů – Škoda, Volkswagen, Seat a Audi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).