Hlavní navigace

Oblíbená Holiday karta od Volksbank CZ – nyní po celý rok!

[Tisková zpráva] Volksbank CZ od července mění podmínky pro získání Holiday karty. Klienti si o její vydání mohou zažádat v průběhu celého roku a získají ji za symbolickou jednu korunu měsíčně.

Sdílet

 Poplatek za výběr z jakéhokoli zahraničního bankomatu po celém světě i na-dále činí 29 korun. Holiday karta bude k dispozici na požádání k vybraným balíčkům, její platnost je pět let.

„K zařazení Holiday karty do stálé nabídky produktů Volksbank nás v první řadě přiměl zájem ze strany klientů, kteří kartu poptávali i po prázdninách,“ uvádí Petr Žibřid, ředitel marketingu a komunikace Volksbank CZ, a doplňuje: „Kartu mohou nyní klienti získat kdykoli ke všem základním balíčkům, její měsíční vedení stojí symbolickou jednu korunu.“

Holiday karta je i nadále nabízena jako osobní debetní karta VISA Electron a je vybavena čipovou technologií. Zároveň je možné si k ní sjednat pojištění pro případ ztráty nebo krádeže. Na tuzemské transakce se vztahují standardní poplatky platné pro ostatní platební karty, např. za výběr z bankomatu Volksbank v tuzemsku zaplatí klient 3 koruny.

Více informací na www.volksbank.czUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).